Usługi stacjonarne

Nasza oferta usług stacjonarnych

Ocena stanu ogumienia
Ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, to ocena stanu ogumienia zawsze będzie u nas za darmo. Twój pojazd musi być bezpieczny, dlatego w FELGUM przywiązujemy szczególną wagę do oceny jego stanu. Sprawdzamy stan bieżnika, ciśnienie w oponach, ich zużycie oraz uszkodzenia. Jeżeli opony są stare lub ocenimy ich stan jako niezadowalający, natychmiast je naprawimy lub wymienimy na nowe.
Sprzedaż opon nowych i używanych
Oferujemy szeroki asortyment opon. Znajdziesz u nas opony do samochodów osobowych, SUV-ów, samochodów ciężarowych, pojazdów rolniczych, maszyn budowlanych i innych pojazdów specjalistycznych lub sportowych w nietypowych wymiarach. Polecamy opony wiodących firm na rynku.
Montaż opon
Przykładamy szczególną troskę o to, aby wybór, montaż i wyważenie opon zapewniały Tobie i Twojej rodzine niezawodność i bezpieczeństwo. Używamy tylko najnowocześniejszych i certyfikowanym maszyn i urządzeń. Zadbamy również o równomierne zużycie twoich opon podejmując decyzję o zamianie miejsca ich użytkowania z przodu na tył i odwrotnie. Nie musisz o tym pamiętać.
Pompowanie azotem
Ponieważ Twoim oponom stawiamy najwyższe wymogi w eksploatacji, do pompowania używamy mieszanki gazowej. Dzięki temu gwarantujemy, że ciśnienie w oponach pozostanie niezmienione przez dłuższy czas, a co za tym idzie dzięki zmniejszeniu oporowi toczenia oszczędzisz na zużyciu paliwa.
Geometria zawieszenia - zbieżność
UMÓW SIĘ NA DARMOWY POMIAR. <br> HUNTER QuickCheck jest systemem pomiaru geometrii ustawienia kół i osi pojazdu wykonywanym w nieco ponad 1 minutę. Pozwala na bardzo szybką ocenę stanu zawieszenia pojazdu i podjęcie decyzji, co do jego ewentualnej regulacji.

Wyważanie kół
Aby koła dobrze przylegały do powierzchni drogi muszą zostać perfekcyjnie wyważone. Jest to wyczuwalne zwłaszcza podczas szybszej jazdy po drogach ekspresowych, których przybywa. Jeśli jako kierowca wyczuwasz drżenie kierownicy zapraszamy do naszej firmy. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.
Przechowywanie opon na zimę i lato
Większość Klientów korzysta z naszych usług systematycznie. Dzięki temu możemy zadbać o Nich kompleksowo. Przy sezonowej wymianie opon nie musisz już dbać o miejsce w piwnicy lub garażu dla swoich opon. Nie musisz ich dźwigać. Przechowywane u nas opony zostaną starannie umyte. Przed montażem zdecydujemy o ich położeniu tak, aby bieżnik zużywał się równomiernie. Wyrównamy ciśnienie, wyważymy koła i sprawdzimy głębokość bieżnika. Dzięki temu sama wymiana będzie trwała znacznie krócej. To my będziemy czekać na Ciebie i przypomnimy o zmianie ogumienia.