Usługi mobilne

Na Twoją awarię jesteśmy w stanie zareagować w przeciągu kilkunastu minut. Dysponujemy specjalistycznym samochodem pomocy wulkanizacyjnej wyposażonym w agregat prądotwórczy, podnośnik, wyspecjalizowane narzędzia, Przeszkoleni serwisanci podołają nawet ekstremalnym zadaniom bez względu na warunki atmosferyczne.

Serwis mobilny szczególnie polecamy w sytuacjach, kiedy awarii uległy koła lub opony w samochodach ciężarowych, autobusach, maszynach przemysłowych i pojazdach specjalistycznych tak jak wózki widłowe lub maszyny rolnicze.

Dzięki specjalistycznemu wyposażeniu samochodu serwisu mobilnego, w każdej chwili możemy przenieść się z całym sprzętem w dowolne miejsce. Czynności serwisowe na autostradzie, placu budowy, polu uprawnym czy w siedzibie Klienta nie stanowią problemu jeśli możliwy jest dojazd. dzięki temu nasi Klienci obniżają koszty pozbywając się holowania, serwis jest znacznie szybszy, co oszczędza pieniądze – maszyna musi przecież pracować np. podczas żniw. W siedzibie firmy transportowej możemy dokonać przeglądów i napraw jednocześnie w wielu autach. Po długiej trasie kierowcy mogą odpocząć.

Terminy serwisów dla firma transportowych ustalamy indywidualnie. Również w dni wolne od pracy.