Kompleksowa renowacja felg

Kompleksowa renowacja felg

Zadbane felgi efektownie się prezentują, potrafią nadać wspaniały wygląd nawet bardzo przeciętnemu samochodowi. Dbałość o ich wygląd wiąże się z regularnym czyszczeniem oraz konserwacją. Wraz z upływem czasu, felgi samochodowe mogą stracić piękny wygląd. Podczas jazdy autem nie zawsze masz możliwość ominięcia dziury w jezdni, a niekiedy próbując uniknąć kolizji czy wypadku najedziesz na  krawężnik lub inne podwyższenie. W takich sytuacjach najczęściej dochodzi do uszkodzenia opony wraz z felgą.

Decydując się na naprawę, wybierz fachowców, których umiejętności sprawdzili przed Tobą inni kierowcy. Usługi, takie jak regeneracja, lakierowanie proszkowe czy natryskowe w komorze lakierniczej, wbrew pozorom, nie są łatwo dostępne. Niestety panuje błędnie przekonanie, że każdy warsztat może się tym zająć.

Serwis Fel Gum specjalizuje się zarówno w regeneracji, jak i w naprawie różnego rodzaju felg. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych metod i najlepszych maszyn, używanych przez najbardziej renomowane zakłady. Odwiedź naszą siedzibę we Wschowie na Działkowej 11 lub skontaktuj się z nami na facebooku 😊

Pamiętaj że renowacja felg samemu nie jest dobrym pomysłem!