Naprawa OTR. Czyli mobilna wulkanizacja na „gorąco”.

Naprawa OTR. Czyli mobilna wulkanizacja na „gorąco”.

Uszkodziłeś oponę podczas prac na polu? Złapałeś kapcia jadąc w trasę? Uszkodzenie jest tak duże że zwykły zestaw naprawczy nie wystarczy? Szukasz nowych opon, które mają spełnić Twoje wymagania?

Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Zajmujemy się mobilną naprawą dużych opon OTR, przemysłowych i rolniczych. Wystarczy że zadzwonisz a my przyjedziemy i zajmiemy się profesjonalną naprawą Twojego ogumienia. W sytuacji, gdy dojdzie do uszkodzenia opony w trakcie prac polowych, serwis przyjedzie na miejsce, aby zdemontować uszkodzone koło. Nasi fachowcy potrafią naprawić oponę tak aby długo służyła, a Ty żebyś spał spokojnie! W naszym warsztacie używamy najnowszych i najbardziej trwałych technologii  – naprawa na gorąco tak zwane szycie opon. Jesteśmy jedynym mobilnym serwisem w okolicy który świadczy takie usługi.

Uszkodzona opona wielkogabarytowa to niemały wydatek. Warto go zmniejszyć oraz dokonać naprawy. Kosz naprawy może być nawet dziesięciokrotnie mniejszy niż zakup nowej opony. Dzięki temu oszczędzamy pieniądze oraz zadbamy o środowisko.

Mobilny serwis opon pomoże Ci również przy wyborze nowych opon do ciągników, koparek, innych maszyn oraz do samochodów osobowych.

Pytaj telefonicznie, a wycenimy od ręki uszkodzenie.

Nie oszczędzamy na naprawie, gwarantujemy skuteczność oraz długi czas użytkowania opon.